Branża modowa

W tym artykule omówimy najlepsze techniki noszenia dżinsów a także jak wybrać te, które chcesz nosić.
„Od trendu obcisłych dżinsów z końca 2000 roku, po trend ze średnim wzrostem ostatnich lat, istnieje mnóstwo zasadniczych trendów, które określiły to, co nosiliśmy poprzez ostatnie kilka sezonów”.
1. Trend w obcisłych dżinsach: był to prawdopodobnie jeden z znanych trendów w najnowszej historii mody. Chude dżinsy to para z nieznacznym stanem, którą przeważnie nosi się z przyciętymi bluzkami, a wręcz przyciętymi spodniami. Świetnie nadaje się do eksponowania nóg oraz ukrywania niechcianych krzywizn na sylwetce.
2. Dżinsy ze średnim stanem: w zdecydowanej większości przypadków wyszczuplają oraz wyszczuplają na kobiecej ramie, niemniej jednak nie ograniczają ruchów tak wyjątkowo, jak inne rodzaje dżinsów
Denim to 1 z znanych tekstyliów noszonych zarówno poprzez mężczyzn, jak i kobiety w różnych państwach. Istnieje dużo różnorakich rodzajów dżinsów, które ludzie potrafią kupić i posiadają różnorodne gusta i chęci. Na tym blogu omówimy, jakie marki dżinsów warto pomyśleć, aby super pasowały do Twojego rodzaju życia i osobowości.
Do wyselekcjonowania jest kilka różnorakich rodzajów dżinsów, w tym łatwe nogawki, bootcut, rozkloszowane, szerokie nogawki, nowe dżinsy z wysokim stanem. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, jakiego stylu dopasowania szukasz przed zakupem pary. Istnieją trzy główne style: dopasowany krój, zwężany krój lub luźny krój.

Źródło: modablog.waw.pl

Dodaj komentarz