Polecam współpracę z paroma dobrymi grafikami.

Doskonale pamiętam jak na początku swojej kariery z niezależną pracą z własnego domu próbowałem robić wszystko samodzielnie. Traciłem wiele godzin na nauce obrabiania video, nauce zarządzania social media ale zdecydowanie najwięcej swojego czasu spędzałem na zaprojektowaniu grafik, które ostatecznie i tak były tylko poprawne. Po jakimś czasie znalazły się w mojej pracy dodatkowe środki i po raz 1-wszy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki. Przywykłem do załatwiania wszystkich spraw samemu, zatem byłem bardzo sceptycznie do tego nastawiony. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu gotowy projekt został przysłany tego samego dnia, a jego jakość przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Od tamtego czasu grafik komputerowy zyskał w moich oczach, a ja regularnie korzystam z doskonałych usług paru zaprzyjaźnionych grafików.

Przeważnie zlecam łatwe logo do nowych produktów, grafiki na bloga czy wpisy na social mediach. Korzyści z takiej współpracy jest dużo ale najważniejsze 2 to oszczędność czasu i nerwów. Nie każdy z nas posiada wszakże twórczy dryg.

Dużo lepiej wykorzystywać nasze talenty, a grafiki zlecić. Jeśli chodzi o koszty, to są przystępne. Zdecydowana większość grafików komputerowych ma swój cennik w zależności od skomplikowania zamówienia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się doczepić to czas wykonania takiego zamówienia, a właściwie liczba zamówień u grafika. Częstokroć jest tak że termin dostawy wynosi kilka dni, a my musimy mieć coś w tej chwili. Dlatego w przypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam wam współpracę z paroma grafikami komputerowymi.

Link: https://pogografika.pl/kompleksowa-obsluga-graficzna-dla-twojej-firmy/

Dodaj komentarz