Podłogi wykonane z deski bambusa cechują się niepowtarzalnym designem

Co położyć na podłogę w mieszkaniu? Czy lepsza w tym wypadku okaże się deska lakierowana, warstwowa, olejowana, lita, a być może ostatni hit jakim jest podłoga bambusowa? Podłogi z deski bambusowej cechują się wyjątkowym wyglądem, a także wysoką twardością. Jej wybarwienia dają wnętrzom nietypowego charakteru.

Wysoka jakość materiału zagwarantuje użytkownikowi ogromną satysfakcje z użytkowania podłogi wykonanej z desek bambusowych przez wiele lat. Te podłogi są proste do zamontowania, a dzięki użyciu konserwujących środków ekologicznych utrzymanie w dobrym stanie podłogi to czysta przyjemność. Półprodukt do produkcji podłogi bambusowej sprowadzany jest z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał z bambusa cechuje się wysoką gęstością a oprócz tego wytrzymałością, podłogi te są ponad dwukrotnie bardziej trwałe aniżeli zwykłe podłogi drewniane. Dzięki zastosowaniu najnowszej techniki opartej na pokryciu desek kilkoma warstwami specjalnego lakieru, podłoga bambusowa jest odporna na ścieranie. Zarówno unikatowy wygląd jak również wysoka trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko wyjątkowa przyjemność dla Twoich stóp lecz również dla Twojego portfela. Mając na uwadze materiał użyty do produkcji podłogi bambusowej, przy działaniu wilgoci taki materiał nieustannie kurczy się lub rozszerza.

Dlatego też warto zabezpieczyć taki materiał przed różnymi uszkodzeniami, wykorzystując do tego odpowiednie środki do pielęgnacji. Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed awariami podejmując odpowiednie działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie kurzy, czy też piachu.

Dodaj komentarz