Czasem potrzeba trochę więcej czasu, aby naprawić nadwyrężone relacje.

Sprawy miłosne to na pewno dla każdego niezwykle ważny temat. Jedna rzecz nie podlega dyskusji – ból spowodowany rozłąką z ukochaną kobietą, może dostarczyć nam bardzo dużo cierpienia. Jednak nie za każdym razem utrata swojej miłości wiąże się z rozłąką na zawsze. Jak możemy odzyskać utraconą miłość, jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Znamy na to parę rozwiązań. Zasadniczą kwestią jest to, by nie załamać się z tego powodu. Absolutnie nic nie da nam rozkładanie rąk, poczucie beznadziei, czy użalanie się nad sobą. Uwierz w to, że masz ogromne szanse na to, by odzyskać miłość, którą utraciłeś. Moc patrzenia przez różowe okulary może sprawić cuda! W momencie gdy już uporasz się z negatywnym nastrojem, możesz zacząć działać. Zapewne wiesz, kiedy i gdzie możesz spotkać swoją byłą dziewczynę. Pojaw się w miejscu, w którym często bywa, lecz nie możesz być nachalny. Jeżeli uda się wam zamienić parę słów, to będzie to już dobry początek drogi do odzyskania jej. W momencie gdy będziesz rozmawiał ze swoją ukochaną, nie wracaj pod żadnym pozorem do delikatnego tematu rozstania!

 

Rozmawiajcie o pogodzie, pysznej kawie, powiedz jej o tym, co dobrego cię ostatnio spotkało. Na pewno zauważysz, iż twoja dziewczyna będzie bardzo zaskoczona takim zachowaniem. Następnym bardzo ważnym elementem dotyczącym twojego zachowania się podczas spotkania z wielką miłością będzie to, aby ją zaskoczyć. Powiedz jej o czymś nietypowym, co chcesz zrobić. To może być skok ze spadochronem, wyjazd za granicę na świetne wakacje lub coś innego o czym marzysz. Z pewnością zainteresujesz tym ukochaną, a krok do zdobycia dziewczyny będzie już czekał przed tobą. Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to zademonstrowanie jej, że interesujesz się tym, co się u niej dzieje. Nie bądź w tym przesadny, jednak słuchaj z wielką uwagą, o czym do ciebie mówi. Jeżeli postanowiła powiedzieć ci o czymś co jest dla niej bardzo ważne, zadawaj pytania, komentuj.

 

Takim zachowaniem zyskasz wiele w jej oczach a możliwe, że zorientuje się, jak dużo zalet posiadasz. Nie głupim planem może być miłe wspomnienie z czasów, kiedy byliście parą. Powiedz jej o dobrym wyjeździe, w którym oboje braliście udział, o zabawnej sytuacji, gdy pękaliście ze śmiechu, o waszym wspólnym znajomym, którego ty i ona wyjątkowo lubiliście. Zauważysz, iż takim sposobem na pewno przybliżysz się do tego, by odzyskać swoją dziewczynę. Wiedz, iż wszystkie wyżej przytoczone metody nie dadzą ci gwarancji powrotu byłej ukochanej, ale na pewno pomogą ci zwiększyć swoje szanse na odnowienie związku. Może być też tak, iż wykorzystasz wyłącznie jeden z powyższych rozwiązań i już na nowo będziesz się cieszył miłością. Jednak może być też tak, że niezbędne będzie użycie wszystkich powyższych.

 

Podsumowując, żeby odpowiedzieć na ciężkie pytanie, jak odzyskać dziewczynę albo jak odzyskać byłą kobietę, z całą pewnością warto być cierpliwi. Nie musisz oczywiście zrobić tego natychmiast! Czasami potrzeba trochę czasu, aby odbudować zepsute relacje oraz od nowa uzyskać zaufanie drugiej połówki.

Dodaj komentarz